Postitused sildiga 'kaarnakivi'.
Mario Luik  •  09. dets, 2020

Lääne-Virumaa hiidrahnude autoretk

Saabuval laupäeval saab Vainupealt alguse säärane põnev ettevõtmine nagu "Lääne-Virumaa hiidrahnude autoretk"! Kella 11.00st saavad osalejad sisse piiluda Vainupea kabelisse. Seejärel liigutakse edasi vastavalt autoretke plaanile. Sündmus Facebook`is. Kohtumiseni!
Loe lisaks
Mario Luik  •  14. aug, 2020

Saadaval on Vainupea uued magnetid

Eelmisel aastal said kujundatud viis Vainupea piltidega magnetit, mis kujunesid külaliste seas väga populaarseks. Nüüd oleme valikusse lisanud uue disainiga värsked Vainupea vaated. Magneti hinnaks on 2 eurot ning neid saab soetada Vainupea kabelist. Loe lisaks
Mario Luik  •  30. apr, 2020

Ühtehoidev kogukond Vainupeal

Vainupea on Põhja-Eesti väike rannaküla, mis asub Haljala vallas Lahemaa rahvuspargi külje all. Külas elab püsivalt ligi 25 inimest. Autoga sinna sõites on märgata, et kõike, mis silmale näha on, katab samblakiht. „Samblikud elavad puhtast õhust ja armastusest ning just seda leidub meil Vainupeal palju," sõnab Vainupea põline elanik Sigrid Heinlo. „See on minu kodu. Need inimesed siin on minu kogukond ja tunneme kõik üksteist. Miks ma peaksin kuskile ära minema." räägib Heinlo, miks just siin elada armastab.
Loe lisaks