RETROUT projekt on ellu kutsutud, et edendada rahvusvahelist kalaturismi Läänemere äärsetes riikides (Eesti, Läti, Leedu, Poola, Rootsi) ning leida sihtriikidesse uusi kliente Kesk-Euroopast. Projekti keskmeks ja püügikalaks on Läänemeres elav meriforell. Läbi rahvusvahelise turismi edendamise tõuseb kohaliku väikeettevõtluse konkurentsivõime ning korrastub ka harrastuskalandus tervikuna. Nimelt on projektis oluline roll eetilise kalastuse propageerimisel. Koos potentsiaalselt tõusva survega kalavarudele on projekti fookuses ka kalavarude paljunemistingimuste parandamine.  Veebiseminari algab kell 10:00 ja kestab orienteeruvalt 2,5 tundi. Ürituse ajakava leiab SIIT.

Zoom veebikeskkonna lingi saadame päev varem kõigile registreerunutele, seega palume osalemise registreerida hiljemalt 12.03 aadressil: https://forms.gle/nhrPzX2pXj6yrZxCA

Rohkem informatsiooni projektist RETROUT: www.retrout.org (inglise keeles) ja http://bef.ee/bef_teema/looduskaitse-ja-elurikkus/ranniku-kalastusturismi-arendamine-edendamine-ja-kestlik-majandamine-laanemere-piirkonnas-retrout/ (eesti keeles).

Lisainfo: sandra.oisalu@bef.ee