Möödunud laupäeval külastas Vainupea kabelit musikaalne kooslus nimega Forest Kämp Tartust. Humoorika sisuga eestikeelne looming ja vahepalad ning lahe valgustehnika tõid sooja kõigi kohaletulnute südametesse. Jahedavõitu kabelis pakuti külma peletamiseks siiski täiendavalt kuuma teed ja maiustamiseks sõbrapäeva šokolaadi. Kontserti korraldamist toetas Eesti Kultuurkapital. Forest Kämp`i vokalistile Jaan Sepa`le õnnestus pärast kontserti mõned küsimused esitada:

K: Kui palju olite varem Vainupea külast kuulnud?
V: Kui aus olla, siis ei teadnud me Vainupeast varem väga midagi. Kui saime kutse esinema tulemiseks, siis viisime ennast rohkem kurssi, et mis ja kus. Kohapeale jõudes oli muidugi emotsioon ehedam. Muljetavaldav merevaade ja hubane kabel.

K: Kuidas jäite antud kontsertiga rahule?
V: Jäime antud kontserdiga väga rahule! Publik oli sõbralik ja toetav. Heli oli super. Saime end nii mõneski mõttes proovile panna. Esimene nii jahedas esinemine ja vähe akustilisem ning intiimsem versioon meist.

Forest Kmp Vainupea kabelis 14022015
Forest Kämp Vainupea kabelis (14.02.2015) / foto: Priit Raamat

K: Millised on Forest Kämp`i edasised plaanid ja eesmärgid?
V: Hetkel on Forest Kämp'i suurimaks eesmärgiks debüütalbumi lindistamine ja väljaandmine. See peaks siis ilmuma kevadel. Edasine sõltub paljustki sellest.

K: Millal ja kus toimub teie järgmine esinemine?
V: Järgmise esinemise osas on hetkel kõik lahtine, kuna tahaks praegu nii palju kui võimalik keskenduda albumimaterjali lindistamisele - tööd on veel palju teha! Aga päris ära me ka ei kao. Tasub meie Facebook`i lehel silm peal hoida.

K: Tervitused, mõtted, soovid?
V: Tervitan kõiki, kes tulid ja selle õhtu eriliseks muutsid. Varsti kohtume taas!

Kontserti galerii leiab siit - (kliki siia). Suured tänud kõigile, kes kohale tulid ning kontserti hea sõnaga on kiitnud. Teeme sellest traditsiooni - kohtumiseni aasta pärast sõbrapäeval! Siis saame juba järgmise uue põneva esinejaga tuttavaks. Forest Kämp`ile soovime aga inspiratsiooni ja tegusat toimetamist debüütalbumi väljastamiseks!

Hoia end Forest Kämp`i tegemistega kursis: