Postitused sildiga 'naabrivalve'.
Mario Luik  •  30. mai, 2016

Naabrivalve on Eesti elu turvalisemaks teinud juba alates 2000. aastast

Kas teie tunnete end kodus turvaliselt? Naabrivalve on Eesti elu turvalisemaks teinud juba alates 2000. aastast. 27. mail kuulutati välja ka "Aasta Naabri" tiitel!
Loe lisaks
Mario Luik  •  18. mai, 2016

"Hea naabri" konkurss

Eesti Naabrivalve ühing on aastaid läbi viinud konkurssi parima naabri leidmiseks.  MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke 16. maist kuni 25. maini osalema Parima naabri konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid.
Loe lisaks
Mario Luik  •  16. apr, 2016

Võsu Vabatahtlik Tuletõrjeühing ja Eesti Naabrivalve külastasid Vainupead

Päikesepaistelise 16. aprilli hommikupoolikul ilutsesid Vainupea küla keskel kaks erksates värvides masinat. Meile tulid päästeautos külla Võsu Vabatahtlik Tuletõrjeühing MTÜ esindaja Andrus Aasmäe Päästeameti kaasabil ning oranžikarva sümboolikaga masinas Eesti Naabrivalve MTÜ juhataja Marek Väljari. Kohtumise eesmärgiks oli tutvustada Vainupea küla kogukonnale nii tule- ja veeohutuse põhitõdesid kui ka anda ülevaade turvalise elukeskkonna planeerimise võimalustest.
Loe lisaks
Mario Luik  •  28. märts, 2016

Tuleohutuse ja turvalisuse teemapäev Vainupeal

Esimene Vainupea küla teemapäev toimub laupäeval 16. aprillil algusega kell 10.00 Vainupea kabelis. Fookuses on tuleohutuse ja turvalise elukeskkonna planeerimise teemad. Esimest selgitab Ida päästekeskuse ning teist Eesti Naabrivalve esindaja. Kohtumiseni!
Loe lisaks
Mario Luik  •  30. dets, 2015

Vainupea külaseltsil on täitunud kaks edukat tegevusaastat

1. oktoobril täitus meie külaseltsil kaks tegevusaastat. Oleme kõik olnud väga tublid ning aasta lõppedes on paslik tehtud toimetused kokku võtta.
Loe lisaks
Mario Luik  •  21. dets, 2015

Vainupeal on olla hea, toetajatest lugu peab

Vainupea küla selts tänab kõiki, kes andsid oma panuse 2015. aasta plaanide elluviimiseks.
Loe lisaks
Mario Luik  •  12. okt, 2015

Huvi Naabrivalvega liitumise vastu näitab kasvutrendi

6. oktoobril näitas Reporter (Kanal2) eetris videolõiku, mille pealkirjast võis jääda ekslik mulje nagu usaldus Naabrivalve vastu on langenud. MTÜ Eesti Naabrivalve tegevjuht Marek Väljari edastas seejärel Postimehele kommentaari vormis pressiteate tegeliku olukorra selgitamiseks.
Loe lisaks
Mario Luik  •  21. sept, 2015

Tegus suvelõpu päev Vainupeal

Laupäeval 19. septembril võeti suvised tegemised Vainupeal kokku sügisese talgupäeva ja külaseltsi üldkoosoleku korraldamise ning Marilin Kongo ja Kusti Lemba kontserdi kuulamisega.
Loe lisaks
Mario Luik  •  17. aug, 2015

Vainupeal loodi naabrivalve sektor

13. augustil sai ametlikuks Vainupea naabrivalve sektor, millega liitus pika eel- ja teavitustöö tulemusena 60 majapidamist – see on üle-Eestiliselt selle aasta suurim loodud naabrivalve piirkond.
Loe lisaks
Mario Luik  •  15. juuni, 2015

Ülevaade suvistest tegemistest ja plaanidest Vainupeal

Külaseltsi liikmete eestvedamisel jätkuvad Vainupeal erinevate ühisürituste ja kontserdite korraldamine ning Vainupea kabeli remondi- ja renoveerimistööd. Samuti jooksvalt küla heakorda (sh auto- ja prügivaba rannajoon ning metsad) puudutavate küsimuste lahendamine.
Loe lisaks