Postitused sildiga 'lääne-virumaa'.
Mario Luik  •  09. dets, 2020

Lääne-Virumaa hiidrahnude autoretk

Saabuval laupäeval saab Vainupealt alguse säärane põnev ettevõtmine nagu "Lääne-Virumaa hiidrahnude autoretk"! Kella 11.00st saavad osalejad sisse piiluda Vainupea kabelisse. Seejärel liigutakse edasi vastavalt autoretke plaanile. Sündmus Facebook`is. Kohtumiseni!
Loe lisaks
Mario Luik  •  03. nov, 2020

Kauni kodu tunnustus tuli ka Vainupeale

"Lääne-Virumaa kaunis kodu 2020" konkursil pälvis Haljala vallast tunnustuse Vainupeal asuv Lehtsalu kinnistu. Loe lisaks
Mario Luik  •  06. dets, 2019

Lääne-Virumaa vabatahtlikest pälvis ainsana tunnustuse Mario Luik

Kahesaja kandidaadi seast pälvis vabatahtlike ja kodanikuühiskonna aasta tegijate tunnustuse MTÜ Vainupea Küla Selts juhatuse esimees Mario Luik, kes saab riigipealt homme vabatahtlike aumärgi.
Loe lisaks
Mario Luik  •  30. sept, 2019

"EV100 igas külas" toimkond tänas pidulikul koosviibimisel kõiki panustajaid

Möödunud pühapäeval, Viljandi Ugala Teatris toimunud peol pidas kõne president Kersti Kaljulaid, tänati projekti "EV100 igas külas" läbiviijaid, räägiti ajaloost ja nauditi muusikat ning head sööki. Loe lisaks
Mario Luik  •  23. veebr, 2019

Vainupea küla pälvis riiklikku tunnustust

Vainupea küla rahvas on oma tubli panuse eest kodukoha kaunimaks muutmisel ja puhtana hoidmisel pälvinud riiklikku tunnustust. Loe lisaks
Mario Luik  •  24. mai, 2017

Vihula Mõisa kontserdid 2017

Vihula Mõisas toimub 2017. aasta suvel väga palju sündmusi, kus tasub kohal olla! Loe lisaks
Mario Luik  •  08. jaan, 2017

Külaselts kui kogukonna huvide eest seisja

Haldusreformi valguses räägitakse kõige muu kõrval ka sellest, kuidas aktiivsed kogukonnad muutuvad Eesti elu edendamisel veelgi olulisemaks. Rõhutatakse külaseltside toetamise vajalikkust ning avaliku arvamusega arvestamist. Loodame väga, et see ei too kaasa nende hääle hääbumist, kes sama valjult enda eest seista ja kosta ei oska, ei jaksa või mingil põhjusel ei taha.
Loe lisaks
Mario Luik  •  15. apr, 2016

Fotokonkurss "Lääne-Virumaa - aken laia maailma"

4. veebruaril kuulutas Lääne-Viru Maavalitsus välja fotokonkursi „Lääne-Virumaa – aken laia maailma“, et täiendada maavalitsuse fotokogu kaadritega, mida saab kasutada maakonna tutvustamisel ja turundamisel Eestis ja väljaspool.
Loe lisaks
Mario Luik  •  10. juuni, 2015

Uued kaugbussiliinid sõidavad Haljala alevikust läbi

Haljala Vallavalitsuse teatel on alates 10.06.2015 Ekspress Auto L kaugbussiliini nr 198 Tallinn - Rakvere - Jõhvi - Kuremäe ja liini nr 181 Oru - Jõhvi - Kiviõli - Tallinn peatuse Haljala tee asemel uus peatus Haljala.
Loe lisaks