Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima Naabri konkursile, lisades selgituse, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja koostööpartnerid paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.Kandidaate saab esitada, täites ankeedi MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehel või saates e-kirja aadressile: info@naabrivalve.ee. Lisaks naabri kiitmisele ja tema kontaktide edastamisele tuleb märkida ka esitaja, et konkursi žürii saaks vajadusel täiendavaid küsimusi esitada.

Konkursi peaauhind on AS Silberauto Eesti poolt uhiuue Mercedese kasutusõigus nädalavahetuseks, sõitmiseks SPA-sse Eesti teise otsa. SPA-paketi paneb välja Eesti Naabrivalve.  Lisaks tunnustatakse ka teisi heanaaberlikkuse eeskujuks olevaid inimesi ja perekondi Pindi Kinnisvara poolt 5 kinkekaardiga kahele Eckerö Line laevale (Tallinn-Helsinki-Tallinn) ning kolm Pindi Kinnisvara kinkekotti põnevate auhindadega.

Parima naabri valib välja konkursi tarbeks loodud žürii, kuhu kuuluvad MTÜ Eesti Naabrivalve, Eesti Turvaettevõtete Liidu, Siseministeeriumi, Silberauto Eesti ja Pindi Kinnisvara esindajad. Konkursi täpsemad tingimused ja info žürii liikmete kohta on leitav MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehelt: KONKURSI TINGIMUSED.

Lisainformatsioon:
Marek Väljari
Eesti Naabrivalve tegevjuht
Tel: 5136630
E-mail: marek.valjari@naabrivalve.ee

Allikas: MTÜ Eesti Naabrivalve